Daikin Altherma je ideálním řešením, potřebujete-li tepelné čerpadlo. Jde o ekonomicky výhodný produkt, snadno se ovládá a splňuje všechny požadavky i těch nejnáročnějších uživatelů. Kromě toho, tepelné čerpadlo Daikin Altherma nabízí uživatelům snadnou obsluhu celého systému, díky velké obrazovce, snadnému uvedení systému do provozu a samozřejmě intuitivnímu ovládání nejen vnitřní pokojové teploty. Jednotky tepelných čerpadel jsou ve verzích do interiéru a exteriéru. Nízkoteplotní čerpadla Daikin Altherma jsou tedy vhodná i do venkovních podmínek, bez problémů pracují i při –25°C. Navíc je celý systém navržen tak, aby splňoval podmínky všech novostaveb a nízkoenergetických domů.

Konvektor Daikin Altherma

Vnitřní jednotka Daikin Altherma zajišťuje topení i přísun teplé vody 24 hodin denně. Je navržena jako kompaktní a elegantní jednotka tak, aby skvěle zapadala do interiéru a zároveň nezabírala příliš mnoho místa, které by později mohlo chybět. Podlahové topení zajistí stálou teplotu i za nepříznivých venkovních podmínek. Už žádné promrzlé nohy díky vytápění systému Daikin Altherma.

Tento systém také zajišťuje nepřetržitý přísun teplé vody, a to i ve větším obejmu. Teplota vody dosahuje až 55°C. Konvektor systému Daikin Altherma je oproti běžným radiátorům malý a kompaktní. Navíc je jeho hlučnost minimální, díky čemuž je jeho využití ideální do ložnic a jiných prostor určených pro spánek či nerušenou práci. Daikin Altherma nabízí také nízkoteplotní radiátory, které jsou ideální do menších prostor proto, aby se místnost rychleji vytopila a to s minimálním dopadem na rodinný rozpočet.

Prohlédněte si produktový leták řady Daikin Altherma